Blood Lines
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Съб Ное 13, 2021 2:08 am

Дискотека "TheFang"

2 posters

Go down

Дискотека "TheFang" Empty Дискотека "TheFang"

Писане by Katherine Gilbert Пет Мар 09, 2012 4:59 pm

Дискотека "TheFang" Cool-and-dramatic-lighting-bar
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert
Admin
Admin

Брой мнения : 72
Join date : 05.03.2012

https://vampire-bloodlines.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Katherine Gilbert Пет Мар 09, 2012 7:08 pm

Единственото което исках в този момент беше да изляза и да се напия.И най-важното да не помня нищо.Беше ми писнало да кисна в замъка и да мисля как да победя сестра си.Трябваше да се разсея с нещо.Реших да отида в някоя дискотека.Нямаше значение коя.Във всичките предлагаха алкохол.Наконтих се и тръгнах натам.Не ми отне много дълго за да стигна.Все пак беше моя окръг,можех да правя каквото си искам и с когото си искам.
Влязох във дискотеката и отидох на бара.Поръчах си едно уиски и зачаках поръчката си.Когато пристигна отпих и отидох на дансинга.Нямах нищо против да потанцувам малко.
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert
Admin
Admin

Брой мнения : 72
Join date : 05.03.2012

https://vampire-bloodlines.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Ian Stone Пет Мар 09, 2012 7:15 pm

Вечер като всяка друга.Оглеждах момичетата по дансинга една лед друга и така няколко часа до като не започнаха да прииждат големите красавици.Обърнах се към бара за да си поръчам още едно и когато се обърнах я видях.Забежката ми за тази нощ.Тъмна коса,тъмни очи и можех да я вдигна само с една ръка.Тя се запъти към дансинга,а аз...След нея,очертаваше се интересна вечер.
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Katherine Gilbert Пет Мар 09, 2012 7:22 pm

Допих уискито си и метнах чашата на бармана.Исках още,но реших да се запазя за по-късно.Интересното тепърва предстоеше.Усетих че някой ме следва.Обърнах се и видях един доста секси мъж с който на секундата реших че ще се забавлявам тази вечер.
Приближих се към него и казах:
-Здрасти-усмихнах се и сложих ръката си на врата му.
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert
Admin
Admin

Брой мнения : 72
Join date : 05.03.2012

https://vampire-bloodlines.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Ian Stone Съб Мар 10, 2012 7:32 am

Повдигнах вежди и прехапах устната си придърпвайки я към мен.Ръцете ми се сключиха около талията й.
-Здрасти!-очите ми отново се плъзнаха по нея и някак си ми изглеждаше странно позната.Не се сещах от къде,а може би и не трябваше.Приличаше на кралицата,но до колкото знаех тя имаше визуална двойница.
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Katherine Gilbert Съб Мар 10, 2012 9:37 am

Трябваше ми още алкохол.Отидох на бара и поръчах няколко шота.Изпих първите два,а другите взех с мен и дадох единия на него.
-Наздраве-присвих леко очи и изпих моя.Той определено беше секси,но аз бях кралица,а той сигурно дори не подозираше с кой флиртува.Хората постоянно ме бъркаха с двойницата ми.Но аз бях по-зла от нея.Погледнах го и реших да му се представя.Исках да видя каква ще е реакцията му когато разбере коя съм.
-Аз съм Катрин.-подадох ръка.
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert
Admin
Admin

Брой мнения : 72
Join date : 05.03.2012

https://vampire-bloodlines.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Ian Stone Съб Мар 10, 2012 10:22 am

Погледнах я и се ухилих:
-Така и предположих кралице.Иън Стон,приятно ми е.-улових ръката и и я целунах нежно.Леко се дръпнах и погледнах към бармана,поръчах си едно двойно уиски и погледнах тъмнокосата кралица.Можех до кажа много неща и все глупости...Въздържах се.
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Katherine Gilbert Съб Мар 10, 2012 10:31 am

Той целуна ръката ми и отиде на бара.Аз продължавах да танцувам и да се забавлявам.
Метнах чашата настрани.Спрях се за момент и казах:
-Скучно ми е.-тогава забелазах как няколко вампира си играят със своята храна,но скоро щеше да стане моя.Отидох до тях и казах и дръпнах момичето.Много добре знаеха коя съм и не можеше да направят нищо.Ако пък се опитаха нямаше да ми е трудно да ги убия.Хванах момичето за ръката и отидох до момчето.
-Гладен ли си ?-попитах и посочих леко момичето.
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert
Admin
Admin

Брой мнения : 72
Join date : 05.03.2012

https://vampire-bloodlines.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Ian Stone Нед Мар 11, 2012 6:45 am

Погледнах момичето и поклатих глава:
-Пия кръв само от вампири,съжалявам.-От както бях малък беше така.Кръвта на вампир бе много по засищаща и пълна с енергия сравнение с тази на хората, а и самият й вкус беше по-хубав.Вдигнах глава към тавана и притворих очи.Не знайно защо,но изпитвах силна антипатия към съществата в бара.Кралицата не бе антипатична,но околните...
-Споделете ми кралице...Не ви ли се прави нещо по-интересно от това да убивате невинни и жалки момиченца,все пак погледнете я...
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Katherine Gilbert Нед Мар 11, 2012 7:57 am

Това негово изказване не ми хареса особено.Леко се ядосах,а щом това стана малките вени под очите ми се появиха и зъбите ми се показаха.Как можеше да смята че е безинтересно да убиваш.та ние бяхме вампири.Приближих се към него и ударих в момичето в кръста:
-Парализирана е от кръста надолу-повторих удара си,но този път по-ловко и казах отново.
-А сега е мъртва.-Бутнах я настрани и се огледах.Останалите същества ме гледаха и криеха.Беше ги страх от мен.Можех да ги убия всички само докато си изправях косата.
-Добре,и каква е тази твоя идея за да бъде интересно?-попитах.
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert
Admin
Admin

Брой мнения : 72
Join date : 05.03.2012

https://vampire-bloodlines.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Ian Stone Нед Мар 11, 2012 9:16 am

-Кралице недейте да се ядосвате.Не е добре за нервната система.-засмях се и я погледнах.Играех си с огъня или по точно с живота си скоро можех да остана без глава,но какво пък.
-Искате ли да видите кое е забавно?-улових ръката й и я дръпнах към себе си.Преди да се е дръпнала я целунах.
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Katherine Gilbert Нед Мар 11, 2012 9:20 am

От това негово подръпване и блъскане наляво и надясно ми стана лошо.Той ме целуна,а аз присвих очи и казах:
-Ако не беше от моя окръг досега да си останал без малкия си приятел.-усмихнах се и отидох на бара.Реших че ако ще пия ще го правя като хората.Взех една бутилка уиски и отпих.И най-хубавото беше че дори няма да платя за нея.Красота.Върнах се при него и го хванах за ръката.
-Скучно ми е тук.Да отидем някъде другаде.-изкомандвах и тръгнахме към изхода.
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert
Admin
Admin

Брой мнения : 72
Join date : 05.03.2012

https://vampire-bloodlines.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Ian Stone Нед Мар 11, 2012 2:49 pm

Улових ръката и и я спрях:
-Къде тръгна?Задавам въпроса тъй като все още не ми е ясно аз ли съм компанията ти за вечерта или?-повдигнах ръце в знак "нещо или нищо" и се заковах на място.Всеки който ме познаваше добре знаеше че ако не получа скоро това което искам не се отказвам,а ако ме карат да направя нещо на сила....Магаре на мост...Да бе как не.Магаретата са направо ангелчета сравнение с мене.Тръгвам с рогата напред и връщане назад....Няма.
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Katherine Gilbert Нед Мар 11, 2012 2:57 pm

-Милият той.разбира се че ти ще си моята компания за вечерта.-усмихнах се съвсем леко и го погалих по лицето.Отметнах косата си назад и тръгнах към изхода.Усещах че той все още стои на едно място и се чуди какво да направи.
-Е,идваш ли ?-попитах и сложих ръката си на кръста.Не обичах да чакам или пък да бъда разигравана.Личеше си че той е женкар.Знаеше как да вкара някоя куха лейка в леглото си.Но аз бях малко по-трудна.Даже доста повече.Доста десетилетия бях прекарала сама.Карах го само на безразборен секс и алкохол,но усещах че идва времето да се спра и да си намеря някой който би ме издържал.
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert
Admin
Admin

Брой мнения : 72
Join date : 05.03.2012

https://vampire-bloodlines.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Ian Stone Нед Мар 11, 2012 5:30 pm

Тръгнах след нея и се огледах.Какво щяхме да правим?Тръгнах към колата си и и отворих вратата:
-На къде?-попитах и седнах след секунда на шофьорското място.Облегнах се в седалката и бръкнах в джоба на коженото си яке.Извадих ключовете и запалих колата.Натиснах педала на газта и излязох от паркинга пред бара.Обърнах глава към нея и повдигнах рамене въпросително.
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Дискотека "TheFang" Empty Re: Дискотека "TheFang"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите