Blood Lines
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Съб Ное 13, 2021 2:08 am

The Bedroom

2 posters

Go down

The Bedroom Empty The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Пет Мар 09, 2012 5:15 pm

The Bedroom Feng-Shui_Bedroom
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Сря Мар 14, 2012 2:09 pm

Люк си тръгна,а аз останах сама.Качих се в банята,измих се и след това отидох в спалнята си.Порових се в гардероба и извадих някаква нощница.Камината беше запалена,облякох се и погледнах през прозореца не беше кой знае колко късно,но можех да поспя.Облякох се и се пъхнах под завивките.Не включих телевизора,дори не се въртях.Просто стоях и размишлявах.Не си го бях представяла така.Предположих,че ще е най-ужасното нещо,но всъщност беше приятно,а по притеснителното е,че исках още,но нямаше да получа.Не и с него.Беше толкова млад.Много млад.Завъртях се и изпуфтях.Какво щях да правя?Да отида в залата по фехтовка?Да отида на езда?Какво?Не ме свърташе.Чувствах се странно разтегната.Усещах лека пареща болка между краката.Изправих се и седнах.Изпищях силно от яд и ударих възглавницата.Станах и слязох по стълбите,без да се наметна с каквото ида е било.Излязох в коридора и се заковах там:
-А ти няма ли да си тръгваш?-ядосах се повече и се върнах обратно.Седнах на леглото и свих краката си.Как мразя върколаците!!
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Сря Мар 14, 2012 2:20 pm

Излезнах от замъка , но реших да я тормозя още. Исках да прекарам още време с нея. Обиколих бързо замъка. Вече се бе леко смрачило. Слънцето залязваше , а аз се катерих по замъка . Качих се на един балкон и погледнах вътре. Бе някаква спалня , но не и нейната. Обиколих и другите прозорци докато не намерих нейният.
Гледах през прозореца как тя седи сгушена на леглото . Беше като малко сърдито дете. Почуках на вратата на балкона. Виктория ме изгледа странно , а аз помахах с ръка. Посегнах към бравата на вратата с надеждата да е отключено , натиснах леко и видях как се отваря вратата. Усмихнах се доволно и влезнах вътре.
- Няма да се отървеш от мен толкова лесно - казах като се приближих към леглото.
Вече бях до леглото като се наведох към нея и бързо я целунах нежно като бавно отлипих от устните си от нейните.
Очите и бяха прекрасни. Сини като небето и всякаш светеха.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Сря Мар 14, 2012 2:31 pm

Изгледах го и го бутнах.Изправих се и го зашлевих:
-Казах ти да си тръгваш!Не си добре дошъл тук.Махай се!ИЗЧЕЗНИ!-тонът ми ставаше все по заповеднически.Качих се на леглото и седнах с гръб към него:
-Броя до 4 ако не си се махнал се заклевам да те оставя без деца завинаги,а може би и без глава!-нацупих се гледайки стената.Не исках да е тук.Някак си знаех,че ако остане нещата ще се повторят.Не трябваше това да става....Никога.
-Едно,-започнах да броя щом усетих,че все още не е излязъл
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Сря Мар 14, 2012 2:37 pm

Тя ме зашлеви. Сдържах се да не се разсмея .Виктория започна да ме гони.
Слушах я как броеше , а аз оглеждах спалнята. Беше много хубаво местенце. Харесваше ми как я бе обзавела.
Чух как вика "Две" и бързо допълних
-Три , Четири - усмихнах се като вече бях застанал пред нея - Айде убивай ме.
Чаках да видя реакцията и . Надали щеше да ме убие . Според мен не бе такава. Нямаше да отнеме нечий живот без причина.
Погледнах я отново и видях хубавата и нощничка. Беше много секси в нея.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Сря Мар 14, 2012 2:56 pm

Обърнах се и изпищях отново.Бях бясна.Изправих се и със засилка се озовах върху него.Паднах ме на земята.Стоях върху гърдите му и дишах учестено.
-Защо?-проплаках....Не можех да се контролирам.Нещата бяха толкова..Странни.Тялото ми не ме слушаше.Напротив.Действията който извърших секунди по-късно не бяха предвидени.Наведох се и го целунах.Спуснах се надолу по тялото му и застанах върху мястото на което се предполагаше,че се намира членът му.Притиснах се към него и въпреки,че двете ми аз се бореха едно с друго не се дръпнах,а продължих да се притискам и да се търкам в него.Бях без бельо само по нощницата.Дънките му ме драскаха,но някак си ми харесваше.
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Сря Мар 14, 2012 3:02 pm

Усещах как се търкаше върху членът ми. Бързо свалих дънките си , като през цялото време я целувах.Извадих курът си от дънките. А дънките ги бутнах встрани вече свалени. Опипвах с едната си ръка цялото и тяло. Прокарах пръсти между краката и и разбрах ,че тя не носише бельо. Леко я повдигнах и го вкарах в нея бързо и рязко без да я питам дали иска или не . Аз го исках.
Натиснах тялото и върху мойто , като го вкарах целият в нея. Надигнах се и започнах да целувам цялото и тяло .
- Уникална си - прошепнах , като отново се отпуснах на земята.
Лежах върху килимът. Беше удобен , а тя ме бе яхнала и се движеше върху мен както и харесваше. Прокарах ръцете си по цялото и тяло като опипвах всяко нейна извивка. Незнайно защо но бях влюбен в тялото и в характера и .
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Сря Мар 14, 2012 3:11 pm

Когато проникна в мен изстенах високо и силно.Ръцете ми се спряха на гърдите му и се подпрях на него.Той се бе излегнал на килима,а аз започвах да се движа сама.Не знаех какво правя.Доверих се на интуицията си.За щастие тя не ме подведе.Устните и ръцете му следваха извивките на тялото ми.Искаше ми се някак си с нещо да го впечатля.Да съм специална с нещо.Не знаех с какво.Придърпах го към себе си,към устните си.Зарових глава във вратът му и започнах да се движа по-бързо.Зъбите ми се удължиха и ги забих във плътта му.Ноктите ми драскаха раменете му.Не пиех от кръвта му просто го бях захапала.Движех ханша си възможно най-бързо и с възможно най-кръгообразни движения.
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Сря Мар 14, 2012 3:17 pm

Наслаждавах се на движенията и . Сложих ръцете си на дупето и се насладих на целувките и по вратът ми. Усетих как ме захапа и как зъбите и се бяха забили във вратът ми . Стиснах и дупето като усетих колко е стегнато. Тя не спираше да се движи .
Кръвта леко потече надолу по тялото ми . Леко я надигнах и започнах да се движа. Вкарвах и го изкарвах бавно като за начало , но не след дълго вече се движих бързо и грубо. Харесваше ми как целият влизаше в нея и рязко излизаше и отново и отново. Това ме побъркваше.
Прокарах едната си ръка по косата и и леко я дръпнах . Целунах я по устните като прокарах езика си между големите и зъби и се заиграх с нейният. Спрях да се движа,като и оставях възможност отново да ме влудява с нейните движения.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Сря Мар 14, 2012 3:26 pm

Продължавах да се движа вглъбена в мислите си.Задъхвах се,стенех....Действията с еповтаряха:
-Харесва ли ти?-изръсих без да мисля.Извих главата си назад и подпрях ръцете си на земята.Движех се въпреки,че не ми бе много удобно.
Губех се в екстаза,заливаха ме горещи вълни,тялото и мускулите ми трепереха.Продължавах да се движа докато не усетих някаква странна експлозия.Рухнах върху него без да се осъзная какво става.Тялото ми трепереше и чувствах всяка част от себе си силно чувствителна....
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Сря Мар 14, 2012 3:35 pm

- Да харесва ми - отговорих . Наистина ми харесваше .. Страшно много . Незнаех къде се намирам . Само знаех че съм близко до кулминацията. Усещах как напира да излезе.
Тя ме побъркваше с всяко нейно движение. Леко се надигнах и започнах да се движа заедно с нея. Усетих как нещо всякаш изригна. Това бе нейната кулминация. Тя свърши . След като го усетих незнайно защо свърших и аз. Свърших в нея . Изпълних я цялата.
Задъхано се отпуснах на земята , а тя се свлече до мен.
-Уникално беше ! - казах едвам едвам вече без никакви сили в тялото ми.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Сря Мар 14, 2012 5:39 pm

-Аха-прошепнах и леко се надигнах.Изпитвах силна нужда да повърна.Не знам защо.Усещах нещо в себе си,лепкаво и гадно.Мръсно.Поклатих глава и сбръчих нос точно все едно ми се повръща.Изправих се и потреперих.Не можех да мисля,беше ми зле,адски зле.Тръгнах едвам,едвам към леглото и легнах.Свих се на топка и усетих как кожата ми настръхва.Виеше ми се свят.Не можех да говоря...Какво ставаше?
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Чет Мар 15, 2012 2:10 pm

Тя стана и се понесе към леглото. Гледах я как ляга. Станах след нея изтощен от тази любовна игра. Погледнах я . Вече бе заспала като малко дете. Пооправих леглото и я наместих . Сложих и главата на възглавницата и я завих за да не и е студено . Въпреки че знаех че те не усещат топлина или студ. Легнах до нея . Наблюдавах я но от умората очите ми се затвориха сами. Унесох се в дълбок сън. Възглавницата беше мека а стаята тъмна, а в сънят ми се срещах с нея отново и отново. Неможех да спра да мисля за нея,. За красивата вампирка,която спеше до мен.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Чет Мар 15, 2012 2:34 pm

Завъртях се и отворих очи.Бях се схванала.Протегнах се и станах.Не забелязвах нищо около себе си,а просто тръгнах към банята си.Измих си лицето и зъбите.Прозявах се и ве протягах.Косата ми беше разчорлена,сресах я и огледах нощницата с която бях,толкова не в мой стил.Все още сънена се върнах в спалнята на леглото.Легнах и усетих нещо наистина горещо до себе си.Протегнах се и дръпнах завивката.Преди да съм помислила изпищях и скочих от леглото.За части от секундата пистолетът който държах в нощното си шкафче бе в ръцете ми насочен към...Люк.Бях го събудила с писъкът си.
-К-к-какво правиш още тук?-повдигнах пистолета и го насочих към главата му.
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Чет Мар 15, 2012 5:02 pm

Сънувах странен сън , но не бе по-различен от реалността.
Отворих очи след виковете и видях как Виктория бе насочила пистолет към мен. Още сънен незнаех какво става. Тъй отвеян се обърнах с гръб и гушнах възглавницата. Исках още да спя.
- Добро утро и на теб - казах като се прозявах.
Обърнах се отново към нея и видях че все още държеше пистолета в ръцете си.
-Свали го може да се нараниш - казах докато едвам едвам отварях очите си.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Чет Мар 15, 2012 5:07 pm

Повдигнах вежди вдигнах предпазителя:
-Да видим!-насочих пистолетът към кракът му или по точно коляното и натиснах спусъкът.Чух викът му и се засмях:
-Извинявай май забравих да допълня,че всички куршуми са сребърни!-Забелязах как кръвта му напоява завивките ми.Изсъсках и го погледнах:
-После ти ще чистиш куче и не ми отговори какво правиш тук?-насочих пистолетът към другият му крак,но този път към глезена.Повдигнах вежди и прошепнах :
-Е?
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Чет Мар 15, 2012 5:13 pm

Усетих остра болка да минава през кракът ми . Раната гореше , знаех че е сребърен куршум още от момента когато проникна в тялото ми .
-Вещица - изругах аз - Седях при теб за да се уверя че си добре!
Отговорих докато стисках кракът си. Дръпнах се леко в странни . Прокарах едната си ръка по ранната и усетих как куршумът излезна от тялото ми. Чух го как издрънча на земята. Ранната бързо заздравя.
-Много си мила - казах през зъби като се разходих из стаята.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Чет Мар 15, 2012 5:18 pm

Подсмихнах се и станах:
-Благодаря ти!-усмихнах се като малко дете и отворих гардеробът си.Извадих една черна тениска с надпис "Спрях да се боря с дяволите си,вече сме от един отбор",черно яке,черни дънки по тялото и черни кецове.Пъхнах пистолетът в кобурът на бедрото ми и вързах косата си:
-Надявам се като се върна да си си тръгнали леглото ми да не е в кръв!-Обърнах се към него и го целунах по устните:
-Благодаря ти.-тръгнах към вратата...
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Чет Мар 15, 2012 5:25 pm

-Няма за какво - изръмжах аз ..
Гледах я как се обличаше и аз подир нея започнах да си обличам мойте дрехи . Облякох всичко и седнах на леглото
- Та къде ще ходиш? - попитах я и аз .. Надявайки се и аз да мога да отида с нея. Харесваше ми да прекарвам времето си в нейната компания.
Обух си и маратонките като продължавах да гледам как елегантното и тяло се облича. Харесваше ми повече като бе без дрехи и седеше над мен и да не ме стреля.
Тя отново ми благодари и тръгна към вратата.
Скочих бърз от леглото и я последвах.
Хрумна ми да я задържа в стаята.Затворих вратата преди тя да излезе и казах със закачлив тон:
- Та на къде?
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Виктория Гилбърт Чет Мар 15, 2012 6:21 pm

-Аз навън!Ти към у вас!-усмихнах се и го бутнах:
-Хайде бъди добро пале и не ми ходи по задника.Досадно е!-не знаех какво да направя.Исках да го махна и в същото време не исках.Ръцете ми стояха подпрени на гърдите му,след опитът ми да го избутам.
-Мммм-притворих очи вдишвайки ароматът му....
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Люк Грейнмарк Чет Мар 15, 2012 6:29 pm

-Не е ли ако аз кажа - усмихнах и се дяволито. Нямаше да я пусна да излезе. Исках да поостанем с нея още време заедно . Да се по опознаем.
Усетих ръката и на гърдите ми в опити да ме избута, но бяха не успешни. Зачудих се дали има ключ от тази врата някъде в стаята. Ако я заключа щеше да ми е по-лесно да я задържа тук вътре. Зачудих се какво можем да правим тази огромна стая.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

The Bedroom Empty Re: The Bedroom

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите