Blood Lines
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Съб Ное 13, 2021 2:08 am

Сладкарница "SweetKiss"

3 posters

Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Katherine Gilbert Пет Мар 09, 2012 5:16 pm

Сладкарница "SweetKiss" Nedelia1
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert
Admin
Admin

Брой мнения : 72
Join date : 05.03.2012

https://vampire-bloodlines.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Виктория Гилбърт Съб Мар 10, 2012 7:50 am

Поредният ден прекаран в двореца?Не не мисля!Облякох се на бързо и тръгнах към Ню Орлианс.Не бях слизала в човешкият град на скоро.Бързо можех да превключа на обикновено поведение, може би да намеря някой който да примамя да дойде към моят клан.Ето мислите ми пак тръгваха в посока срещу Катерина.Не,днес не.Беше все още рано сутрин и при това Събота,нямаше много хора.Перфектно.Седнах в една примамлива сладкарница и си поръчах мокачино,а следващото нещо което щях да поискам...Ммм мляко а карамел.Поех си дълбоко въздух и се отпуснах назад във мекият,удобен фотьойл.
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Люк Грейнмарк Съб Мар 10, 2012 8:02 am

Този ден ми се струваше че протича бавно или беше от това че ми намаляваше кръвната захар.. не бях ял сладко от няколко дни .. Претърсих целият дворец и нищо не намерих. Затова се реших да отида до градът. Не ми бе любимото място, но в такива случай трябва да се правят саможертви . Облякох си дънки и тениска, като сложих едно кожено яке отгоре и се качих в колата ми .
Вече бях в градът преди да се усетя и се оглеждах за любимата ми сладкарница в която правиха чудесна бисквитена торта. Завих за пореден път и спрях колата. Бях спрял точно пред нея . С детска усмивка слезнах от колата и се запътих към сградата с надпис "SweetKiss".
Отворих вратата и веднага се запътих към касата. Поръчах си обичайното ми меню. Леко се обърнах в странни и мигновено познах едно не чак толкова познато лице.
"Виктория Гилбърт" бе седнала на една от масите. Не усещах вампирската обичайна миризма да идва от нея , бе по-скоро на мед . Тя бе една лидера един от клановете на вампирите, но не изглеждаше толкова зла колкото ми разказваха докато бях малък .
Взех си таблата с храната и се настаних на нейната маса , като нахално я поздравих и , и се усмихнах.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Виктория Гилбърт Съб Мар 10, 2012 8:12 am

Очите ми стрелнаха натрапника и сбръчих нос:
-Разкарай се куче!-изсъсках и отместих поглед от него...Върколаци,толкова непоносимо ужасни.Опитвах се да не дишам,но миризмата му която в сравнение с другите не беше толкова лоша...Може би мускус с малко повече натрапчивост.Отново го погледнах.Беше млад и то много.Надали на повече от двадесет.Присвих очи и погледнах тортата която лакомо поглъщаше.
-Мислех си,че се храните с животни?А може би ти си вегетарианец? Кажи ми куче защо ми досаждаш на мен?Има толкова много други маси.А и вождът ви да не би да е забравил сделката?Вие избухливите не трябва да излизате от там.Е освен възпитаните пудели...-засмях се и отпих от кафето си.
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Люк Грейнмарк Съб Мар 10, 2012 8:28 am

Слушах мрънкането и и едва се здържах да не се засмея. Изядох набързо вкусната торта и отново я погледнах . Бе наистина красива.Щом я зърнех и усмивката ми не падаше от лицето.
- Първо наричай ме Люк ,а не куче и второ - отговарях и аз като я гледах в сините и очи - Второ не ядем месо само , не сме като вас само на кръв да скачаме.
Избърсах си устАата с една от салфетките който ми бяха дали на касата и продължих да говоря
-И вожд? да не сме в някой исторически филм вече се наричаме водачи , а да и това съм аз "вождът".
Леко се заядох с нея , но си струваше .. Беше си забавно.
-А ти какво правиш тук? Кралице?
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Виктория Гилбърт Съб Мар 10, 2012 8:54 am

Засмях се и се изправих.Погледнах го надменно и каэах:
-Тръгвам си!И между другото не знаех,че старецът ти е мъртъв...Така му се пада,око за око той уби мойте родители...Поне сега един от вас знае как се чувствахме ние със сестра ми!-взех чантата си и тръгнах към изхода беэ да го поглеждам.Сърцето ми бе свито но топка и усещах как коремът ме свива,но ни обърнах внимание.
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Люк Грейнмарк Съб Мар 10, 2012 9:18 am

Тя ме закова с този нейн отговор.. Не го очаквах . Дори незнаех че родителите ми са убили техните .. ама с тази надменчивост имах чувството че си заслужават, но докато я гледах как си тръгва ми се сви леко корема исках да я настигна и да разбера повече за нея. Това ми бе един от първите контакти с вампир в който не трябва да се боря за живота си .
Станах бързо и тръгнах след нея.
След миг вече и отварях вратата и както винаги пак бях с усмивка на лице.
-Имаш ли нужда от превоз-казах аз - където и да отиваш?
Бях учтив до колкото мога с нея. Огледах я отново и ако не бяха историйте който ме запознаваха с нея надали щях да я помисля за вампир. Толкова крехка и с елегантна походка .. Само кожата и бе леко бледа , иначе бе като хората. Освен че и липсваше усмивката и нормалното поведение , но за сметка на това бе уникално красива.
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Виктория Гилбърт Съб Мар 10, 2012 9:30 am

Извърнах се рязко към него и го хванах за врата впивайки нокти в кожата му.
-Какво искаш момче?И не си играй с мен....Не съм в настроение!-присвих очи и го огледах от горе до долу.Шансовете ми да му смъкна кожата бяха огромни,но щеше да има много свидетели.Дръпнах се и наклоних глава на една страна.Какво в действителност му имаше?Да не би да си е паднал на главата като е бил бебе?Беше толкова странен...И погледът му следван от таэи налудничава усмивка....
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Люк Грейнмарк Съб Мар 10, 2012 9:36 am

Усетих ноктите и впити във вратът ми .. Засмях се заради действията и. Усетих как малка струя кръв тръгна на долу и след миг раните ги нямаше.
-Силна си. Признавам - отвърнах .
Не бях в настроение да убивам днес и нежелаех да я нараня , защото после щеше да започне голяма война .
-Недей да си помисляш да ме убиваш- отвърнах докато продължавах да се смея. - И за какво си в настроение?
Незнам защо но умирах от любопитство да разбера що за създания са вампирите или по-скоро какво и е на нея че е толкова странна.
Присвих очи като минах покрай нея. Отново ме заля мирисът на мед и се зачудих дали е от нея или от сладкарницата , но по-скоро бе от нея.

Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Виктория Гилбърт Съб Мар 10, 2012 9:49 am

Очите ми го следяха.Вбесяваше ме.
-Не знам...Но със сигурност си още малък за нещата който искам и за който съм в настроение!-смигнах му надявайки се да разбира на къде бия и тръгнах по уличката към домът си.Не знаех дали ме следва,но нямах и намерение да проверя.Повдигнах леко яката на якето си и се огледах.
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Люк Грейнмарк Съб Мар 10, 2012 6:11 pm

Отново се обърна и тръгна на някъде. Биваше я да ми обръща гръб , но аз не се предавах толкова лесно . Тръгнах след нея . За миг вече бях до нея и отговарях на въпроса и:
-И защо мислиш че съм млад - гледах я как се движи безшумно - все пак ние върколаците ставаме пълнолетни на 16години .
Не беше много за хвалба, но бях прекалено опитен за мойте години. А за пълнолетието това си бяха законите на глутницата.
Беше с много бърза походка , но не чак толкова за да ме кара да тичам след нея. Всякаш се опитваше да ми се изплъзне. Но щом се лепнех аз , до смъртта нямаше да я оставя или до близкото бъдеще.
-Та на къде си се запътила?
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Виктория Гилбърт Нед Мар 11, 2012 6:37 am

Обърнах се рязко и застанах лице в лице с него.Очите ми се впиха в неговите.Очите му бяха тъмни и някак си красиви,но за мен красотата на очите му или тялото му нямаха никакво значение.Погледът ми се стрелна зад него, а думите излязоха ат устата ми без изобщо да съм ги обмисляла:
-Какво искаш?Кажи честно?-отново заковах поглед в него и повдигнах вежди.Какво наистина искаше?
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Люк Грейнмарк Нед Мар 11, 2012 7:16 am

Тя се обърна рязко, като леко ме стресна и залитнах назад. Леко се усмихнах на нервите и въпроси .. "Толкова ли бях досаден" - Помислих си аз, но вече знаех отговора че съм.
-Искам да разбера що за създания сте вие кръвопийците- отговорих искрено докато я гледах в прекрасните и опияняващи очи.
Обърнах погледа на странни и видях , че на много случайни миновачи привличахме погледите . Сигурно си мислеха , че сме някаква двойка с нерешени проблеми. "Е що пък не, тя не е за изпускане" - мислех си докато очаквах нейната реакция.
Отново върнах погледа си на нея и застанах мирно като послушно кученце
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Виктория Гилбърт Нед Мар 11, 2012 7:29 am

Усетих как дори очите ми се променят от нерви.Кучешките ми эъби се удължиха.Усмихнах се злобно е го погледнах:
-Ние сме два вида вампири.Такива с които не искаш да си имаш работа и такива с който още по-малко искаш да си имаш работа.Нямам време да съм ти учителка куче.Ако искаш да знаеш нещо има книги.Тръгвай сега нервите ми са многоооо слаби!-приближих се към него,а кучешките ми зъби са опираха в долната ми устна.

Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Люк Грейнмарк Нед Мар 11, 2012 7:36 am

-Уу два вида , звучи интересно - отговорих бързо ,като наблюдавах вампирските и зъби как се допират до долната и устна. Зениците се смалиха и окото смени леко цвета си на електриково синьо.
-Тези промени да не са защото не си яла скоро? - попитах докато я разглеждах .
Чувствах се като малко дете в зоопарка, което вижда за пръв път някое красиво животно.
Помислих си че вече сме доста далеч от сладканицата , но като се обърнах видях че тя е само на няколко крачки . Отново обърнах внимание на вампира който седеше пред мен.
-И мислех си че от слънцето умирате? - попитах също
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Виктория Гилбърт Нед Мар 11, 2012 9:11 am

Отворих широко очи и го погледнах:
-И ти си водачът на синовете на Луциан?Ти си срам и позор за дедите си.Не синко слънцето не ме убива до колкото виждаш има само една нещо което може да ме убие а ти никога няма да разбереш какво е....Най-малко ще го произнеса аз.Зъбите ми все още драскаха долната ми устна.Погледнах го за секунда и изсъсках:
-И не ме гледай така сякаш съм ти експонат!
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Люк Грейнмарк Нед Мар 11, 2012 5:30 pm

-Защо си мислиш , че не знам какво е . Просто се будалкам с теб. Обичам да изнервям вампирите- казах бързо аз като махнах усмивката от лицето си .
Леко се стегнах , спрях да се лигавя и смятах сега разговора да ни е по сериозен.Бърз поместих ръката си като хванах нейната. Незнам защо го направих , някак си инстинктивно. Нейната бе ледена . Гледах я втренчено , толкова чиста и бледа , като снега.
-Ти си странна - казах аз като продължавах да я оглеждам.
Направих две крачки в странни и отново заговорих ..
-И какви са плановете обикновено на един безсмъртен?
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Виктория Гилбърт Нед Мар 11, 2012 6:22 pm

Изсъсках когато ме докосна и поклатих глава.Нещо не ми допадаше поведението му.
-Виж...Или да се махаме от тук или се омитай направо защото ще те разфасовам.Какво искаш?Има книги за нас чети!-Не знам какво ми ставаше,но някак си много побеснявах.
-Къде е колата ти?-попитах и тръгнах към паркинга.Ако някой разбереше за нещата койуто правех и при това че уча малко върколаче за мен за вида ми....край с мен.
Виктория Гилбърт
Виктория Гилбърт
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 05.03.2012
Age : 28
Местожителство : Infection

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Люк Грейнмарк Нед Мар 11, 2012 6:30 pm

Тя тръгна към паркинг преди да съм и казал къде е. Последвах я и бързо посочих големият черен Хаммер на паркинга. Усмихнах и се като извадих ключовете от джоба си и бързо отключих колата.
Качихме се вътре.Като се обърнах към нея и я попитах:
-И сега на къде? Ваше Величество?
Започнах да се държа мило с нея. Въпреки че не разбирах смисълът да се обръщам към нея като с повиша , та тя ми изглеждаше на по-млада от мен. Освен егото и друго не я правише по-опитна
Люк Грейнмарк
Люк Грейнмарк
Hurones Venta
Hurones Venta

Брой мнения : 48
Join date : 06.03.2012

Върнете се в началото Go down

Сладкарница "SweetKiss" Empty Re: Сладкарница "SweetKiss"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите