Blood Lines
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Съб Ное 13, 2021 2:08 am

Франция, Париж / 2001г.

2 posters

Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Франция, Париж / 2001г.

Писане by Анастасия Нед Мар 11, 2012 11:06 am

И на това му викаха кабаре? Сериозно?! Да можеха да видят преди двайсетина години какви кабарета имаше. Цареше разврат, а танците бяха толкова по-провокативни. Да не говорим и че колкото и нереално да изглеждаше момичета също бяха по-разголени. Но в сравнение с тези тук, те после не си лягаха с някой по-заможен клиент. Мулен Руж щеше да бледнее пред старите кабарета. Вярно, момичетата наистина си танцуваха добре, ама не беше нищо особено. Отидох на бара, видимо отегчена от положението си в момента.
-Уиски.. - казах простичко на бармана и погледнах към сцената.
-Нека е двойно - казах още по-отегчена и погледнах бармана, като повдигнах вежди. Погледа му се беше зареял някъде из сцената. Пресегнах се през бара и хванах яката на полуразкопчаната му ризка.
-Виж сладък.. ако не си получа уискито до двайсет секунди красивите ми сини очи ще са последното нещо, което ще имаш възможността да видиш - казах му, докато демонстратиено го гледах в очите с нахална усмивка. Толкова ли беше трудно да си получи човек питието. След малко цъфна пред мен, най-накрая!
Анастасия
Анастасия
Demon
Demon

Брой мнения : 22
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Re: Франция, Париж / 2001г.

Писане by Ian Stone Нед Мар 11, 2012 2:43 pm

Влязох във някакво кабаре и седнах в едно от малките сепарета.Не бях фен на тези места нито на Париж,но когато скуката те налегне нещата са критични по един странно обезпокояващ те начин.Факта,че Ню Орлианс беше колония на Франция беше наистина очеваден.Дори сега в тези модерни времена двата града адски много си приличаха.Спрях да водя сложни мисли по този въпрос и вдигнах ръка за да си поръчам скоч.Не ми се пиеше нещо друго.Огледах се и видях една красива русокоска.Да както всички знаят не е тайна е обичам русите жени.Възбуждаха ме.Погледа ми се спускаше по нея.Когато ми донесоха поръчката улових погледа и и се усмихнах.Кимнах и с глава и отпих от чашата си.
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Re: Франция, Париж / 2001г.

Писане by Анастасия Нед Мар 11, 2012 2:57 pm

Отпих от уискито си с досада, защо изобщо бях решила да дойда тук, знаейки че няма да е това, което се предполагаше. Огледах се наоколо. Ъх, повечето бяха пияни и пръскаха пари по момичета, които танцуваха. Досущ като в евтин стриптиза бар, само дето накрая нямаше да се съблечат.. да се надяваме. Наблюдавах хората, когато погледа ми беше уловен от нечий друг. Усмихнах се леко иронично и повдигнах чашата си в знак на тост, след което изпих на екс останалото уиски. Отмъкнах едно мартини от бармана и станах от мястото си, отивайки към самотния непознат на сепарето.
-Не са ли ви учили, че не е учтиво да се зяпа - казах може би малко заядливо и повдигнах вежди. Не бях в най-доброто си настроение днес, но се надявах това да се промени по-скоро, защото можех да съм наистина ужасна, когато имам кофти ден, а сладура срещу мен с нищо не беше заслужил не особено приветливото ми държание.
Анастасия
Анастасия
Demon
Demon

Брой мнения : 22
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Re: Франция, Париж / 2001г.

Писане by Ian Stone Нед Мар 11, 2012 5:44 pm

Вдигнах ръце в знак на защита и поклатих глава:
-Съжалявам,ако съм ви обидил.-взех чашата си и отново отпих от нея.Отклоних поглед от нея.Не че не смеех да я зяпам или ме е сплашила,но щом не и е приятно какъв беше смисълът да гледам.Мълчах и не обелвах дума...

П.п. Сори че е мн кратко ма нещо...
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Re: Франция, Париж / 2001г.

Писане by Анастасия Нед Мар 11, 2012 5:54 pm

-Всъщност направо се чувствам поласкана - казах и без покана седнах на сепарето и се облегнах назад, поглеждайки към сцената.
-При тази пищна гледка да наблюдавате мен.. - казах и се засмях, поклащайки леко глава. Брей, не съм била за изхвърляне значи.
-Анастасия, между другото.. - представих се на непознатият, докато обмислях как точно да изрека следващите си думи, понеже никак не ме биваше в тази част. Ама изобщо!
-Съжалявам за държанието си отпреди малко, просто кофти ден.. всеки си има такива - казах и повдигнах рамене.
Анастасия
Анастасия
Demon
Demon

Брой мнения : 22
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Re: Франция, Париж / 2001г.

Писане by Ian Stone Пон Мар 12, 2012 8:29 am

Погледнах яи се засмях.
-Няма проблем и между другото едно от най-хубавите неща тук си ти другото е алкохола.-засмях се и я огледах.Да наистина беше така.Хубава си беше.Руса синеока ,стройна.Отпих от чашата си със скоч и огледах кабарето.
-Защо красавица като теб е сама?МИслех си,че всички красиви момичета сте обвързани?Или просто принц Чаровен още не е дошъл?
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Re: Франция, Париж / 2001г.

Писане by Анастасия Пон Мар 12, 2012 8:35 am

Засмях се.
-Има разновидности на този принц. Като например "Принц натрапчив", тези за дори в излишък, не разбират от не - казах и поклатих глава.
-Може би просто не съм момиче за дълги връзки, кой знае - казах и повдигнах рамене. Предвид факта, че не си спомнях човешкия си живот не можех да знам каква съм в действителност, затова цял живот се държах резервирано и може би дори по-грубо отколкото трябва. Но само аз си знаех, че това е защото не исках да открия каква съм всъщност.
-Ами ти защо си сам? Нима някоя парижанска кифла не те е налазила вече? - попитах го и попвдигнах вежди.
Анастасия
Анастасия
Demon
Demon

Брой мнения : 22
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Re: Франция, Париж / 2001г.

Писане by Ian Stone Пон Мар 12, 2012 8:45 am

Засмях се на въпросът й:
-Красива и умна,рядко срещана комбинация,но честно ад ти кажа не..Не намирам парижките "кифли" за интересни.А щом мисля така не мисля че ще успят да ме налазят,не че не се опитват.-засмях се високо и изпих скоча.Облегнах се назад и пак спуснах поглед по нея:
-Кажи ми честно...искаш ли да намерим нещо по интересно за правене?
Ian Stone
Ian Stone
Wes Craven
Wes Craven

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Re: Франция, Париж / 2001г.

Писане by Анастасия Пон Мар 12, 2012 8:58 am

-Не се и учудвам да ти кажа.. представям си ги как вървят в колона след теб - казах и се засмях, след което отпих от мартинито си.
-Колко ли разбити мечти за нощта си оставил разбити - казах и поклатих глава. Наистина си беше престъпно секси. Кимнах леко с глава при следващия му въпрос.
-Разбира се, че искам да открием нещо по-интересно от.. това тук. Приемам всякакви оферти и предложения - казах и се усмихнах, поглеждайки към него в очакване.
Анастасия
Анастасия
Demon
Demon

Брой мнения : 22
Join date : 09.03.2012
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Франция, Париж / 2001г. Empty Re: Франция, Париж / 2001г.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите